Bigos - 540 ml

Bigos o masie netto 510 g to danie z grupy produktów gotowych, którego podstawą jest tradycyjna receptura kuchni polskiej. Został przygotowany z najwyższej jakości produktów, pochodzących od lokalnych producentów, należących do bazy surowcowej firmy Łabimex. Dzięki temu, że produkty są szybko dostępne – świeże, aromatyczne i najwyższej jakości, tworzą aromatyczną, pełną smaku potrawę, idealną do podania zaraz po podgrzaniu i ewentualnym doprawieniu według własnego uznania.

Bigos przygotowany został głównie z myślą o osobach żyjących aktywnie, które stawiają na wygodę i szybkie przygotowanie posiłków lub tych, którzy zostali zaskoczeni wydarzeniami i koniecznością podania dania o wyjątkowym smaku. Bigos przygotowany tak, aby można go było dodatkowo doprawić według indywidualnych preferencji daje możliwość zjedzenia smacznego, tradycyjnego i domowego posiłku bez konieczności czasochłonnego gotowania

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 510 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość na palecie: 960 szt.

Uprawy i hodowle zlokalizowane na terenie Wielkopolski, i produkty od stałych i sprawdzonych dostawców są źródłem naszych pachnących warzyw, aromatycznych przypraw oraz najlepszej jakości mięsa, dzięki którym stworzyliśmy danie wyjątkowe i godne polecenia.
Produkt ma 2-letni termin ważności.

Produkt ma 2-letni termin ważności.

Inne dostępne pojemności bigosu: