Fasola po bretońsku z kiełbasą - 540 ml

Fasolka po bretońsku z kiełbasą o masie netto 520 g to jedno z dań gotowych, produkowanych przez naszą firmę wyłącznie ze świeżych, wysokiej jakości produktów, które tworzą aromatyczną, pełną smaku potrawę, idealną do podania zaraz po podgrzaniu i ewentualnym doprawieniu, co stwarza możliwość zjedzenia smacznego, tradycyjnego i domowego posiłku bez konieczności czasochłonnego przygotowania go.

Danie przygotowane jest według klasycznego przepisu kuchni polskiej. Fasolka po bretońsku z kiełbasą jest pomysłem dla osób aktywnych, które nie mają czasu na pracę w kuchni a cenią domowe jedzenie oraz tych, którzy szybko muszą podać danie o wyjątkowym smaku.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 520 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość na palecie: 960 szt.

Do przygotowania fasolki po bretońsku z kiełbasą użyto produktów, które pochodzą od lokalnych rolników, z bazy surowcowej firmy Łabimex, dzięki czemu składniki potraw zawsze są świeże, aromatyczne i najwyższej jakości. Dzięki temu, że uprawy i hodowle znajdują się na terenie Wielkopolski a produkty pochodzą tylko od stałych i sprawdzonych dostawców, nasze dania gotowane są z pachnących warzyw, aromatycznych przypraw oraz najlepszej jakości mięsa.

Produkt ma 2-letni termin ważności.

Fasola po bretońsku z boczkiek