Fasola w sosie pomidorowym - 540 ml

Fasolka w sosie pomidorowym o masie netto 520 g to aromatyczna, pełna smaków potrawa, produkowana ze świeżych, wysokiej jakości składników, powstała w oparciu o klasyczny przepis kuchni polskiej. Fasolkę w sosie pomidorowym można podać zaraz po podgrzaniu dania i jego ewentualnym doprawieniu do własnych preferencji smakowych. Daje to możliwość zjedzenia smacznego, tradycyjnego i domowego posiłku gdzie wysoka jakość dania jest priorytetem a czasochłonność jest wyeliminowana.

Fasolka w sosie pomidorowym powstała z myślą o osobach, które chcą dobrze i smacznie zjeść a niekoniecznie lubią gotowanie, mają odpowiednie umiejętności czy dysponują niezbędnym czasem.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 520 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość na palecie: 960 szt.

Fasolka w sosie pomidorowym została ugotowana z produktów od lokalnych producentów, z bazy surowcowej firmy Łabimex, dzięki czemu wypełniona jest aromatem i dobrym smakiem. Świeże i najwyższej jakości składniki są atutem fasolki w sosie pomidorowym. Dania przygotowane są z pachnących warzyw, aromatycznych przypraw oraz najlepszej jakości mięsa.

Produkt ma 2-letni termin ważności.

Fasola po bretońsku w sosie pomidorowym