Flaki wieprzowe w rosole – 540 ml

Flaki wieprzowe w rosole o pojemności 520 g netto oddają smak tradycyjnej potrawie, wykonanej według starego przepisu. Flaki wieprzowe w rosole, dzięki wysokiej jakości produkt są daniem gotowym o niesłabnącej popularności. Flaki doprawione są imbirem, gałką muszkatołową, pieprzem czarnym i majerankiem dzięki czemu charakteryzują się wyjątkowym aromatem i smakiem, do którego chce się wciąż wracać. Dodatkowo odpowiednio skomponowany rosół zawsze daje możliwość samodzielnego doprawienia potrawy do własnych preferencji.

Flaki wieprzowe w rosole przygotowane są z myślą o klientach, którzy cenią sobie polską kuchnię i tradycyjne receptury, mimo swojego zabiegania. Flaki wieprzowe w rosole sprawdzają się również w sytuacjach, gdzie konieczne jest przygotowanie wysokiej jakości, błyskawicznego poczęstunku.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 520 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość w warstwie 12 zgrzewek
  • Ilość na palecie: 960 szt.

Flaki wieprzowe w rosole produkowane są z surowców dostarczanych przez hodowców trzody z Wielkopolski dzięki czemu do potrawy trafia zawsze świeże i wysokiej jakości mięso. Tylko bowiem wysokiej jakości produkty warunkują powstanie dania gotowego o wyjątkowym, aromacie idealnie dobranych przypraw oraz delikatności doskonałego rosołu.
Flaki wieprzowe w rosole przygotowane według tradycyjnych receptur doskonale smakują ze świeżym pieczywem. 

Flaki wieprzowe w rosole mają 2 letni termin trwałości.