Flaki wieprzowe w sosie pomidorowym – 540 ml

Flaki wieprzowe w sosie pomidorowym o pojemności 520 g netto zachwycają tradycyjną recepturą, dzięki której powstał wysokiej jakości produkt, o odpowiednio skomponowanym składzie, dzięki czemu otrzymujemy najwyższej jakości danie gotowe. Flaki wieprzowe w sosie pomidorowym są doprawione imbirem, gałką muszkatołową, pieprzem czarnym i majerankiem dzięki czemu charakteryzują się wyjątkowym aromatem i smakiem, do którego chce się wciąż wracać.

Flaki wieprzowe w sosie pomidorowym są stworzone z myślą o klientach zabieganych i smakoszach, którzy cenią sobie polską kuchnię i tradycyjne receptury, mimo swojego ciągłego zabiegania. Flaki wieprzowe w sosie pomidorowym sprawdzają się również w sytuacjach, gdzie konieczne jest przygotowanie wysokiej jakości, błyskawicznego poczęstunku.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 520 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość w warstwie 12 zgrzewek
  • Ilość na palecie: 960 szt.

Flaki wieprzowe w sosie pomidorowym dostarczane są przez znanych hodowców trzody skąd mamy pewność, że produkt spełnia wszystkie oczekiwania i jest smaczny. Tylko bowiem świeże produkty warunkują powstanie dania gotowego o wyśmienitym smaku dobrego mięsa, aromacie idealnie dobranych przypraw oraz delikatności doskonałego sosu pomidorowego.

Flaki wieprzowe w sosie pomidorowym przygotowane według tradycyjnych receptur doskonale smakują ze świeżym pieczywem.  Dają potrzebną energię podczas spadku formy, krzepią przy ciężkiej pracy czy w chłodniejsze dni, gdy organizm domaga się kalorii.

Flaki wieprzowe w sosie pomidorowym mają 2 letni termin trwałości.