Flaki wołowe w sosie pomidorowym – 540 ml

Flaki wołowe w sosie pomidorowym o pojemności 520 g netto przygotowane zostały według tradycyjnych receptur, z wysokiej jakości produktów, w doskonale skomponowanym składzie, dzięki czemu otrzymujemy najwyższej jakości danie gotowe. Flaki wołowe w sosie pomidorowym są idealnie doprawione imbirem, gałką muszkatołową, pieprzem czarnym i majerankiem dzięki czemu uzyskujemy potrawę o wyjątkowym aromacie i smaku, do którego chce się wciąż wracać.

Flaki wołowe w sosie pomidorowym należą do grupy produktów, które zostały stworzone z myślą o wyjątkowo zabieganych smakoszach, którzy, mimo wielu zajęć cenią sobie polską kuchnię i tradycyjne receptury. Flaki wołowe w sosie pomidorowym sprawdzają się również w sytuacjach, gdzie konieczne jest przygotowanie wysokiej jakości, błyskawicznego poczęstunku.

Flaki wołowe w sosie pomidorowym są kwintesencją dobrego i tradycyjnego smaku.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 520 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość w warstwie 12 zgrzewek
  • Ilość na palecie: 960 szt.

Flaki wołowe w sosie pomidorowym dzięki temu, że wykonane są flaczków dostarczanych przez znanych hodowców bydła mamy pewność, że produkt spełnia wszystkie oczekiwania odbiorców a przy tym jest smaczny. Tylko bowiem świeże produkty warunkują powstanie dania gotowego o wyśmienitym smaku dobrego mięsa, aromacie idealnie dobranych przypraw oraz delikatności doskonałego sosu pomidorowego.

Flaki wołowe w sosie pomidorowym przygotowane według tradycyjnych receptur doskonale smakują ze świeżym pieczywem.  Dają potrzebną energię podczas spadku formy, krzepią przy ciężkiej pracy czy w chłodniejsze dni, gdy organizm domaga się kalorii.

Flaki wołowe w sosie pomidorowym mają 2 letni termin trwałości.