Gołąbki w sosie pomidorowym – 540 ml

Gołąbki w sosie pomidorowym o masie netto 500 g to idealny posiłek domowy, oparty na tradycyjnym przepisie kuchni polskiej. Potrawa składa się z farszu z mieszanki mięs wołowego z drobiowym oraz ryżu, zawiniętego w duże liście świeżej kapusty. Danie podane jest w sosie z przetartych pomidorów. Smakuje wyśmienicie z ziemniakami lub świeżym pieczywem.

To smaczne danie, wyjątkowo dopracowane, powstałe z wysokiej jakości składników, które pochodzą od lokalnych producentów, należących do bazy surowcowej firmy Łabimex dzięki czemu gołąbki w sosie pomidorowym spełniają wszystkie wymagania stawiane tego typu produktom.

Gołąbki w sosie pomidorowym przygotowane zostały głównie z myślą o osobach żyjących aktywnie, stawiających na wygodę i szybkie przygotowanie posiłków jak również tych, którzy stanęli przed koniecznością podania dania o wyjątkowym smaku.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 500 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość w warstwie: 12 zgrzewek
  • Ilość na palecie: 960 szt.

O wysokiej jakości gołąbków w sosie pomidorowym decydują hodowle i uprawy zlokalizowane na terenie Wielkopolski, u lokalnych rolników - dostawców, stanowiące źródło sprawdzonych dostawców pachnących warzyw, aromatycznych przypraw oraz najlepszej jakości mięsa, dzięki którym stworzyliśmy danie wyjątkowe i godne polecenia.

Produkt ma 2-letni termin ważności.

Inne dostępne pojemności gołąbków w sosie pomidorowym: