Gołąbki w sosie pomidorowym z boczkiem– 540 ml

Gołąbki w sosie pomidorowym z boczkiem w propozycji o masie netto 500 g to wyjątkowy posiłek domowy, w ulubionym przez wszystkich smaku, z dodatkiem wysokiej jakości boczku.  Danie powstałe w oparciu o tradycyjny przepis kuchni polskiej przygotowano z myślą o osobach żyjących aktywnie czy stawiających na wygodę zjedzenia bogatego w smaki posiłku, bez konieczności długo godzinnego gotowania.

Gołąbki w sosie pomidorowym z boczkiem składają się z farszu, który jest mieszanką mięs wołowego i drobiowym z ryżem oraz liści kapusty białej do zawijania. Dodanie sosu z przetartych pomidorów oraz soczystego boczku podkreślają tradycję przygotowania dania, które smakuje wyśmienicie z ziemniakami lub świeżym pieczywem.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 500 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość w warstwie: 12 zgrzewek
  • Ilość na palecie: 960 szt.

To smaczne danie powstałe z wysokiej jakości składników, które dostarczane są przez lokalnych producentów i hodowców, którzy należąc do bazy surowcowej firmy Łabimex dostarczają jedynie najwyższej jakości produktów. Wszystkie składniki są zatem świeże, lokalne i tak dobrane, żeby smak potrawy pozostawał na długo w pamięci i był zachętą do kolejnej konsumpcji.

Produkt ma 2-letni termin ważności.

Inne dostępne pojemności gołąbków w sosie pomidorowym: