Gulasz wieprzowy – 540 ml

Gulasz wieprzowy o pojemności 510 g netto to smak tradycyjnej potrawy, wykonanej z najwyższej jakości produktów, na bazie starego przepisu, który daje możliwość wszystkim zabieganym czy zaskoczonym sytuacją, zjedzenia smacznie, szybko i tradycyjnie.

Gulasz wieprzowy cieszy się niesłabnącą popularnością, jest polecany wszystkim smakoszom. Przygotowany z mięsa wieprzowego z sosem na bazie pomidorów, cebuli i marchewki, doprawiony naturalnymi przyprawami aromatyczno-smakowymi, jest smacznym daniem gotowym, do podania zaraz po podgrzaniu. Gulasz wieprzowy idealnie komponuje się z ziemniakami, kaszą, świeżym pieczywem, również z dodatkiem bukietu sałatek.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 510 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość w warstwie 12 zgrzewek
  • Ilość na palecie: 960 szt.

Gulasz wieprzowy przygotowany jest z produktów dostarczanych przez lokalnych hodowców trzody z Wielkopolski, dzięki czemu do potrawy trafiają tylko świeże i wysokiej jakości produkty. To powoduje, że danie ma wyjątkowy aromat. Niezwykle istotne są też idealnie dobrane przypraw oraz delikatny sos z pomidorów, cebuli i marchwi..

Gulasz wieprzowy przygotowany jest według tradycyjnych receptur i doskonale smakuje ze świeżym pieczywem, ziemniakami lub kaszą.

Gulasz wieprzowy ma 2 letni termin trwałości.

Inne dostępne warianty produktu: