Gulasz wołowy – 540 ml

Gulasz wołowy o pojemności 510 g netto to tradycyjny smak potrawy, opartej na najwyższej jakości produktach i tradycyjnym przepisie. Gulasz wołowy daje możliwość wszystkim, głównie zabieganym i zaskoczonym sytuacją, zjedzenia smacznej, szybkiej i tradycyjnej potrawy, do której chce się wciąż wracać.
Dlatego gulasz wołowy cieszy się popularnością. Przygotowany z mięsa wołowego z sosem na bazie pomidorów, cebuli i marchewki, który jest odpowiednio doprawiony naturalnymi przyprawami aromatyczno-smakowymi, jest smacznym daniem gotowym, do podania zaraz po podgrzaniu. Gulasz wołowy można podać z ziemniakami, kaszą lub świeżym pieczywem. Idealnie skomponuje się z bukietem sałatek.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 510 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość w warstwie 12 zgrzewek
  • Ilość na palecie: 960 szt.

Gulasz wołowy przygotowany jest ze świeżych i wysokiej jakości produktów, które dostarczane są przez lokalnych hodowców bydła z Wielkopolski. To daje pewność, że gulasz wołowy ma wyjątkowy aromat i niezapomniany smak a świeże mięso z sosu rozpływa się w ustach. Niezwykle istotne są też idealnie dobrane przypraw oraz delikatny sos z pomidorów, cebuli i marchwi.

Gulasz wołowy idealnie smakuje ze świeżym pieczywem, ziemniakami lub kaszą.

Gulasz wołowy ma 2 letni termin trwałości.

Inne dostępne warianty produktu: