Klopsiki w sosie pieczarkowym – 540 ml

Klopsiki w sosie pieczarkowym o pojemności 510 g netto to gotowe do podania danie, wymagające jedynie podgrzania. Jest to produkt oparty na tradycyjnym przepisie, dedykowany osobom zapracowanym, chcącym zaoszczędzić czas potrzebny na gotowanie czy ceniącym pożywne, dobrze skomponowane jedzenie niezależnie od sytuacji, np. na biwaku, w pracy, podczas spotkania z przyjaciółmi czy rodziną.
Klopsiki w sosie pieczarkowym zrobiono z mięsa wieprzowego i drobiowego, podanego w sosie pieczarkowym z cebulą, marchewką i przyprawami aromatyczno-smakowymi. Klopsiki w sosie pieczarkowym polecamy podać z ziemniakami, kaszą, świeżym pieczywem. Można komponować je również z bukietem sałatek, surówkami. Każda wersja zadowoli nawet najwybredniejsze podniebienia a duże kawałki pieczarek i idealnej wielkości klopsiki zachęcą do kolejnego sięgania po ten produkt.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 510 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość w warstwie 12 zgrzewek
  • Ilość na palecie: 960 szt.

Klopsiki w sosie pieczarkowym zrobiono z produktów dostarczanych przez lokalnych, wielkopolskich rolników. Dzięki temu do potrawy trafiają tylko świeże i wysokiej jakości składniki.
Klopsiki w sosie pieczarkowym mają 2 letni termin trwałości.