Klopsiki z fileta indyka w sosie grzybowym z pieczarkami 500 ml

Klopsiki z fileta indyka w sosie grzybowym z pieczarkami to danie klasy premium, wzbogacające jadłospis w wyjątkowe danie gotowe. Produkt nie wymaga długotrwałego i skomplikowanego przygotowania a jednocześnie jest wyjątkową propozycją zadawalającą gusta nawet najbardziej wybrednych konsumentów.
Klopsiki z fileta indyka w sosie grzybowym z pieczarkami zostały skomponowane z myślą o osobach zapracowanych, którzy cenią sobie dobry smak, wyważoną zawartość składników i niebanalne połączenia. Produkt sprawdzi się na każdym stole i w każdej sytuacji. Zawierając aż 12 sztuk mięsa zaspokoi nawet największy głód. Klopsiki z fileta indyka w sosie grzybowym z pieczarkami są gwarancją udanej biesiady i smaku jak z rodzinnego domu.
Klopsiki z fileta indyka w sosie grzybowym z pieczarkami zrobiono z wysokogatunkowego mięsa indyczego i pieczarek, z dodatkami. Dlatego idealnie smakują z ziemniakami, kaszą, świeżym pieczywem. Można podawać je z bukietem sałatek, surówkami.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 500 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość w warstwie 14 zgrzewek
  • Ilość na palecie: 672 szt.

Klopsiki z fileta indyka w sosie pomidorowym zrobiono z produktów lokalnych dostarczanych przez rolników, z gospodarstw kontrolowanych przez naszą firmę. Daje to pewność, że do przygotowania potrawy użyto tylko świeżych i wysokiej jakości składników. Gwarantuje to niezapomniany smak dania.

Klopsiki w sosie pieczarkowym mają 2 letni termin trwałości.