Klopsiki z fileta indyka w sosie pieczeniowo-ziołowym-500 ml

Klopsiki z fileta indyka w sosie pieczeniowo-ziołowym to danie gotowe premium, wymagające jedynie delikatnego podgrzania i podania. Upraszcza to znacznie uzyskanie domowego jedzenia przy ograniczonym do minimum czasie. Klopsiki z fileta indyka w sosie pieczeniowo-ziołowym zostały, bowiem skomponowane z myślą o smakoszach, dla których ważna jest jakość jedzenia a jednocześnie mają ograniczony czas na gotowanie. Ponadto klopsiki są synonimem udanego biesiadowania, nawet w gronie gości. Warto po nie sięgnąć w każdej sytuacji.
Produkt zawierając aż 12 sztuk klopsów zaspokoi bowiem każdy głód. Podany z ziemniakami, kaszą, świeżym pieczywem, z bukietem sałatek czy surówkami będzie gwiazdą na stole.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 500 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość w warstwie 14 zgrzewek
  • Ilość na palecie: 672 szt.

Klopsiki z fileta indyka w sosie pieczeniowo-ziołowym zrobiono z produktów dostarczanych przez lokalnych rolników, z gospodarstw objętych wnikliwą kontrolą. Dzięki temu do przygotowania potrawy użyto tylko świeżych i wysokiej jakości składników. Ich, jakość jest gwarancją dania o niezapomnianym smaku.

Klopsiki w sosie pieczarkowym mają 2 letni termin trwałości.