Leczo pieczarkowe – 540 g

Leczo pieczarkowe o pojemności 540g i 500g netto to idealne danie gotowe stworzone z myślą o osobach ceniących smaczne, szybkie w przygotowaniu i ekonomiczne jedzenie, które gotowane jest według tradycyjnych receptur.
Leczo pieczarkowe to danie o delikatnym smaku, przygotowane z jędrnych papryk, śnieżnobiałych pieczarek oraz soczystej cebuli. Warzywa zatopione są w aromatycznym sosie pomidorowym, który idealnie wiąże wszystkie smaki w jedną, zachwycającą całość. Leczo pieczarkowe na pewno zainteresuje wszystkich, którzy chcą jeść pyszne, domowe obiady, nawet, jeśli nie są w stanie wygospodarować odpowiedniej ilości czasu na przygotowanie wyjątkowego dania.
Przy produkcji leczo pieczarkowego zastosowano wysokiej, jakości produkty pochodzące od wielkopolskich rolników z bazy produktowej formy, którzy dostarczają tylko najlepsze składniki dań. Dzięki temu uzyskano produkt, do którego z przyjemnością się wraca.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 500 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość na palecie: 960 szt.

Leczo pieczarkowe dostępne także w opakowaniach cateringowych:

  • puszka 4l (masa netto: 3,1 kg)
  • puszka 10l (masa netto: 10 kg)

Leczo pieczarkowe zasmakuje każdemu. Również dzieci będą zadowolone w delikatnego smaku leczo, które można dowolnie doprawiać do własnych potrzeb. Leczo pieczarkowe idealnie smakuje z ziemniakami czy świeżym pieczywem.
Leczo pieczarkowe ma 2 letni termin trwałości.

Inne dostępne warianty produktu: