Leczo pieczarkowe z kiełbasą– 540 g

Leczo pieczarkowe z kiełbasą o pojemności 500g netto jest daniem gotowym, przygotowanym z wysokiej, jakości pieczarek, papryki oraz cebuli, w sosie pomidorowym, wyróżniającym się wyjątkowym aromatem świeżych produktów i doskonale dobranych przypraw. Leczo pieczarkowe z kiełbasą uzupełnione jest mięsną wkładką, co dodaje kaloryczności daniu. To danie stworzone z myślą o osobach, które cenią smaczne, szybkie i stosunkowo tanie jedzenie, które gotowane jest ze starannością, według tradycyjnych receptur.
Leczo pieczarkowe z kiełbasą przygotowano z wysokiej, jakości składników pochodzących od wielkopolskich rolników należących do bazy produktowej firmy.  Dostarczają oni tylko najlepsze składniki, a ich produkcja i uprawa poddawana jest wnikliwym kontrolom. Dzięki temu uzyskano produkt, do którego z przyjemnością się wraca, o wysokiej, jakości i dopracowanych proporcjach składników.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 500 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość na palecie: 960 szt.

Leczo pieczarkowe z kiełbasą zasmakuje każdemu. Również dzięki temu, że można je dowolnie doprawiać według własnych preferencji. Leczo pieczarkowe z kiełbasą idealnie smakuje z ziemniakami czy świeżym pieczywem. Danie to spodoba się nawet dzieciom a osobom pracującym dostarczy zwiększonej ilości kalorii.
Leczo pieczarkowe ma 2 letni termin trwałości.

Inne dostępne warianty produktu: