Pulpety w sosie pomidorowym – 540 ml

Pulpety w sosie pomidorowym o pojemności 510 g netto to tradycyjne danie z mięsa wieprzowo-drobiowego z warzywami, podane w sosie z pomidorów, marchwi i cebuli, wzbogacone wyjątkowymi przyprawami, które dodają potrawie wyważonego i idealnie skomponowanego smaku i aromatu.
Pulpety w sosie pomidorowym mają tradycyjny smak, opartej na wysokogatunkowych produktach i tradycyjnym przepisie. Pulpety w sosie pomidorowym są, więc idealną potrawą dla wszystkich smakoszy, szczególnie zabieganych oraz zaskoczonych np. niespodziewanymi gośćmi. Pulpety można, bowiem podać od razu po podgrzaniu i cieszyć się ich wyjątkowym smakiem.
Dlatego pulpety w sosie pomidorowym są niezwykle popularne. Ich składniki oraz staranność wykonania powodują, że produkt rozpływa się w ustach. Pulpety w sosie pomidorowym można podać z ziemniakami, kaszą lub świeżym pieczywem. Pasuje do nich bukiet sałatek.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 510 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość w warstwie 12 zgrzewek
  • Ilość na palecie: 960 szt.

Pulpety w sosie pomidorowym przygotowane są ze świeżych produktów, które dostarczane są przez lokalnych producentów i hodowców, co warunkuje, że wysoka jakość produktów daje wyjątkowe danie gotowe, tożsame z daniami przygotowanymi pieczołowicie w domu.
Pulpety w sosie pomidorowym idealnie smakują ze świeżym pieczywem, ziemniakami lub kaszą.
Pulpety w sosie pomidorowym mają 2 letni termin trwałości.