Bigos rodzinny - 840 ml

Bigos o masie netto 800 g to danie gotowe, przygotowane według tradycyjnej receptury kuchni polskiej. Przygotowane jest z najwyższej jakości produktów, które tworzą aromatyczną, pełną smaku potrawę, idealną do podania zaraz po podgrzaniu.
Bigos przygotowany został głównie z myślą o osobach aktywnych, które nie lubią lub nie mogą tracić czasu w kuchni oraz dla tych, którzy zostali zaskoczeni wydarzeniami i koniecznością podania dania o wyjątkowym smaku. Bigos przygotowany tak, aby można go było dodatkowo doprawić według indywidualnych preferencji daje możliwość zjedzenia smacznego, tradycyjnego i domowego posiłku bez konieczności czasochłonnego gotowania.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 680 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość w warstwie: 12 zgrzewek
  • Ilość na palecie: 672 szt.

Do przygotowania bigosu użyto produktów pochodzących od lokalnych rolników, z bazy surowcowej firmy Łabimex, dzięki czemu składniki potraw zawsze są świeże, aromatyczne i najwyższej jakości. Uprawy i hodowle zlokalizowane na terenie Wielkopolski, i produkty od stałych i sprawdzonych dostawców są źródłem naszych pachnących warzyw, aromatycznych przypraw oraz najlepszej jakości mięsa.

Produkt ma 2-letni termin ważności.

Inne dostępne warianty produktu: