Fasola po bretońsku z kiełbasą

Fasola po bretońsku z kiełbasą to danie z linii Obiad rodzinny Premium, o pojemności 680 g netto, co daje możliwość zaspokojenia głodu całej rodziny. Fasola jest odpowiednia do serwowania również w nieprzewidzianych okolicznościach czy na spotkaniach rodzinnych i z przyjaciółmi. Charakteryzuje się zachęcającym aromatem, interesującym smakiem i wysokiej jakości produktami, które rozpływają się w ustach. Fasola po bretońsku z kiełbasą smakuje również wybrednym dzieciom. Jest wspaniałym produktem wyjściowym do wielu interesujących dań. Idealnie smakuje ze świeżym pieczywem, ziemniakami.
Fasola po bretońsku z kiełbasą to danie smaczne, delikatne, z wkładką mięsną, przygotowane na bazie sprawdzonego przepisu.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 680 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość w warstwie: 12 zgrzewek
  • Ilość na palecie: 864 szt.

Fasola po bretońsku z kiełbasą przygotowana jest z produktów pochodzących od lokalnych, wielkopolskich producentów z bazy surowcowej firmy Łabimex. Daje to pewność otrzymania najlepiej skomponowanego dania, wyłącznie z produktów świeżych, z polskiej fasoli i produkowanej niemal w okolicy kiełbasy.
Produkt ma 2-letni termin ważności.