Fasolka po bretońsku z boczkiem

Fasolka po bretońsku z boczkiem, należąca do serii Obiad rodzinny Premium, o masie netto 680 g jest posiłkiem o wyróżniającym się aromacie i smaku domowego obiadu dla całej rodziny.  Fasolka po bretońsku została opracowana w oparciu o przepisy kuchni polskiej, gdzie dobrze przygotowana fasola aromatyzowana boczkiem i ziołami zatopiona jest w gęstym, pomidorowym sosie z przetartych pomidorów.
Fasolka po bretońsku z boczkiem dedykowana jest wszystkim, którzy pragną zjeść domowy, rodzinny obiad. Jest rozwiązaniem dla osób zapracowanych, zaskoczonych sytuacją lub ceniących rozwiązania wygodne, ale jednocześnie zapewniające wysoką jakość posiłku. Fasolka po bretońsku z boczkiem zaspokoi każdy apetyt.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 680 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość w warstwie: 12 zgrzewek
  • Ilość na palecie: 864 szt.

Fasolka po bretońsku z boczkiem jest domowym, gotowym daniem przygotowanym z wysokogatunkowych składników, pochodzących od lokalnych producentów wielkopolskich, których uprawy należą do bazy surowcowej firmy Łabimex. Dzięki temu, że producenci poszczególnych składników fasolki po bretońsku z boczkiem są kontrolowani i znani, mamy pewność, że proponowany przez nas produkt jest godny polecenia.
Produkt ma 2-letni termin ważności.