Kiełbaski białe w sosie ziołowym

Kiełbaski białe w sosie ziołowym to produkt z linii Obiad rodzinny Premium, które zostały przygotowane z myślą o rodzinach oraz osobach, które tęsknią za domowymi potrawami a jednocześnie są na tyle zapracowane, że nie mogą pozwolić sobie na luksus samodzielnego gotowania. Kiełbaski białe w sosie ziołowym można też podać niezapowiedzianym gościom oraz zaserwować na rodzinnych spotkaniach. Produkt jedynie podgrzewa się, przyprawia według uznania i podaje. Jest to danie, które ma masę netto 680 g i został przygotowana w oparciu o znany i sprawdzony przepis. 
Kiełbaski są delikatne, soczyste a sos ziołowy bardzo aromatyczny, gęsty i aksamitny. Idealnie pasuje do zestawów obiadowych z ziemniakami, ale również może być podstawą do prawdziwych eksperymentów kulinarnych. Smakuje równie dobrze ze świeżym pieczywem.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 680 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość w warstwie: 12 zgrzewek
  • Ilość na palecie: 864 szt.

Kiełbaski białe w sosie ziołowym to danie o wyjątkowo delikatnym i aromatycznym sosie doprawionym polskimi ziołami. Kiełbaski przygotowano ze składników, pochodzących od wielkopolskich, lokalnych producentów, należących do bazy surowcowej firmy Łabimex. Dzięki temu kiełbaski białe w sosie ziołowym są produktem niezwykle smacznym i godnym polecenia.
Produkt ma 2-letni termin ważności.