Leczo pieczarkowe z kiełbasą

Leczo pieczarkowe z kiełbasą to wyjątkowy produkt z linii Obiad rodzinny Premium, przygotowany dla wszystkich smakoszy, którzy cenią domowe obiady a jednocześnie są zapracowani i nie mogą samodzielnie, codziennie gotować. Leczo pasuje również na rodzinne spotkania oraz można je podać niezapowiedzianym gościom bez stresu, o jakość dania. Produkt zasmakuje każdemu. Leczo pieczarkowe z kiełbasą jedynie podgrzewa się, przyprawia według uznania i podaje z ziemniakami, świeżym pieczywem czy kaszą. Masa netto 680 g pozwoli najeść się całej rodzinie.
Leczo pieczarkowe z kiełbasą jest daniem wyjątkowo dopracowanym, przyrządzanym z pieczarek, które do firmy trafiają praktycznie na bieżąco, każdego dnia. Jest to danie smaczne, delikatne, rozpływające się w ustach z plastrami wysokiej jakości kiełbasy.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 680 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość w warstwie: 12 zgrzewek
  • Ilość na palecie: 864 szt.

Leczo pieczarkowe z kiełbasą produkowane jest z dobrej jakości kiełbasy praz wyjątkowych pieczarek, które praktycznie co dnia trafiają do firmy od wielkopolskich producentów, należących do bazy surowcowej firmy Łabimex. Leczo pieczarkowe z kiełbasą jest daniem smacznym i godnym polecenia o zadawalających każdego walorach smakowych.
Produkt ma 2-letni termin ważności.