Pulpeciki w sosie pomidorowym

Pulpeciki w sosie pomidorowym należą do produktów z linii Obiad rodzinny Premium. Zostały przygotowane z wysokiej jakości mięs i gęstego, przecieranego sosu pomidorowego. Przeznaczone są dla wszystkich smakoszy ceniących domowe obiady, którym nie zawsze udaje się znaleźć czas na własne popisy kulinarne. Pulpeciki w sosie pomidorowym sprawdzają się również na rodzinnych spotkaniach. Można je podać niezapowiedzianym gościom a najbardziej smakują dzieciom. Produkt jedynie podgrzewa się, przyprawia według uznania i podaje z ziemniakami, świeżym pieczywem czy kaszą. Masa netto 680 g pozwoli najeść się całej rodzinie.

Pulpeciki w sosie pomidorowym są daniem smacznym, delikatnym, rozpływającym się w ustach. Przygotowane na bazie sprawdzonego przepisu zasmakują każdemu

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 680 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość w warstwie: 12 zgrzewek
  • Ilość na palecie: 864 szt.

Pulpeciki w sosie pomidorowym produkowane są z odpowiedniej mieszanki, wysokiej jakości mięs oraz polskich pomidorów, z których zrobiony jest sos. Wszystko doprawione jest ziołami. Produkt nie zawiera konserwantów.
Składniki dania pochodzą od wielkopolskich producentów, należących do bazy surowcowej firmy Łabimex. Daje to pewność otrzymania najlepiej skomponowanego dania, wyłącznie z produktów świeżych.

Produkt ma 2-letni termin ważności