Kiełbaski w sosie meksykańskim

Kiełbaski w sosie meksykańskim - produkt z linii Obiad rodzinny Premium, zostały przygotowane dla wszystkich, którzy tęsknią za domowymi obiadami a są zapracowani i nie mogą pozwolić sobie na samodzielne gotowanie. Kiełbaski w sosie meksykańskim można nawet zaserwować niezapowiedzianym gościom oraz podać na rodzinnych spotkaniach jednocześnie mając pewność, że produkt zasmakuje każdemu. Kiełbaski w sosie meksykańskim jedynie podgrzewa się, przyprawia według uznania i podaje a masa netto 680 g pozwoli najeść się całej rodzinie.
Kiełbaski w sosie meksykańskim są delikatne, soczyste a sos meksykański aromatyczny, gęsty i aksamitny, idealnie doprawiony polskimi ziołami. To danie obiadowe smakujące z ziemniakami, ze świeżym pieczywem.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 680 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość w warstwie: 12 zgrzewek
  • Ilość na palecie: 864 szt.

Kiełbaski w sosie meksykańskim to danie, które przygotowano ze składników, pochodzących od wielkopolskich producentów, należących do bazy surowcowej firmy Łabimex. Dzięki mamy pewność, że proponowane przez nas kiełbaski w sosie meksykańskim są produktem niezwykle smacznym i godnym polecenia o zadawalających każdego walorach smakowych.
Produkt ma 2-letni termin ważności.