Strogonow

Strogonow to wysokiej jakości danie gotowe, należące do produktów z linii Obiad rodzinny Premium o masie 680 g netto, która pozwala na podanie dania nawet całej rodzinie. Strogonow został przygotowany z mięsa drobiowego z dodatkiem pieczarek i gęstego sosu.
Przeznaczone jest dla wszystkich, którzy cenią sobie domowe obiady, a jednocześnie nie udaje się znaleźć czasu na gotowanie. Strogonow jest daniem idealnym na rodzinne spotkaniach czy przy niezapowiedzianych wizytach gości. Strogonow wymaga jedynie podgrzania, przyprawienia według uznania i podania z ziemniakami, świeżym pieczywem czy kaszą.
Jest to danie smaczne, delikatne, rozpływające się w ustach. Przygotowane na bazie sprawdzonego przepisu zasmakują każdemu.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 680 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość w warstwie: 12 zgrzewek
  • Ilość na palecie: 864 szt.

Strogonow to wysokiej jakości, smaczne danie gotowe, przygotowane z mięsa drobiowego, pieczarek oraz pomidorów i przypraw dostarczanych od wielkopolskich producentów, należących do bazy surowcowej firmy Łabimex. Daje to pewność otrzymania najlepiej skomponowanego dania, wyłącznie z produktów świeżych.
Produkt ma 2-letni termin ważności.