Szynka w sosie pieczeniowym

Szynka w sosie pieczeniowym z serii Obiad rodzinny Premium, o masie netto 680 g została przygotowana w oparciu o tradycyjne przepisy kuchni polskiej, z wykorzystaniem najlepszych produktów i aromatycznych ziół. Jest posiłkiem o smaku domowego obiadu, przygotowanym dla całej rodziny.  Szynka w sosie pieczeniowym charakteryzuje się zdecydowanym smakiem aromatycznego sosu mięsnego, w którym zatopiono duże kawałki szynki.

Szynka w sosie pieczeniowym proponowana jest osobom zapracowanym, które mimo wszystko pragną zjeść domowy, rodzinny obiad. Szynka jest też rozwiązaniem dla zaskoczonych sytuacją lub ceniących rozwiązania wygodne, szybkie, ale jednocześnie smaczne i sycące. Szynka w sosie pieczeniowym sprawdzi się szczególnie zimą, gdy organizm potrzebuje solidnej dawki kalorii

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 680 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość w warstwie: 12 zgrzewek
  • Ilość na palecie: 864 szt.

Szynka w sosie pieczeniowym jest daniem przygotowanym ze składników, pochodzących od lokalnych producentów wielkopolskich należących do bazy surowcowej firmy Łabimex. Dzięki produkcji z najwyższej jakości, wyselekcjonowanych składników mamy pewność, że szynka w sosie pieczeniowym nie zawiedzie nawet najwybredniejszych gustów.
Produkt ma 2-letni termin ważności.