Żeberka wieprzowe w kapuście

Żeberka wieprzowe w kapuście to danie gotowe z linii Obiad rodzinny Premium, idealne dla miłośników tradycyjnych dań kuchni polskiej. Jest to danie wyjątkowe również na spotkania rodzinne czy w gronie znajomych. Odpowiednia pojemność 680 g netto tego mięsnego dania pozwala na podanie żeberek nawet całej rodzinie, jedynie po podgrzaniu, ewentualnym przyprawieniu według uznania. Żeberka wieprzowe w kapuście idealnie smakują z ziemniakami, świeżym pieczywem. Można na ich bazie tworzyć swoje wersje przepisów, nawet podawać podczas grillowania.
To danie smaczne, delikatne, z mięsem idealnie odchodzącym od kości i rozpływającym się w ustach. Kapusta szatkowana jest dopełnieniem, tworzącym idealne pożywienie szczególnie polecane na chłodniejsze dni, jako danie regeneracyjne. Wszystko przygotowane jest na bazie sprawdzonego przepisu.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 680 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość w warstwie: 12 zgrzewek
  • Ilość na palecie: 864 szt.

Żeberka wieprzowe w kapuście to danie gotowe o wysokich walorach smakowych, przygotowane z mięsa oraz kapusty dostarczanych od wielkopolskich producentów z bazy surowcowej firmy Łabimex. Daje to pewność otrzymania najlepiej skomponowanego dania, wyłącznie z produktów świeżych.
Produkt ma 2-letni termin ważności.