Pieczarki Coctailowe - 315 ml

Pieczarki marynowane coctailowe o masie netto 280 g z dodatkiem słodkiej papryki i nutą gorczycy tworzą idealne połączenie smaków, które są źródłem mnóstwa kulinarnych inspiracji. Z ich pomocą stworzymy niezapomniane przekąski, będą bazą dla sałatek i elementem smacznych koreczków. Pieczarek coctailowych można używać również do szaszłyków oraz jako dodatek do zup i sosów.
Pieczarki coctailowe mogą być szeroko stosowane dzięki swojej wysokiej jakości, która jest wynikiem zbioru grzybów w najodpowiedniejszej fazie wzrostu, warunkującej kompozycję wysokiej jakości produktu.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 280 g
  • Masa po oddzieleniu zalewy: 170 g
  • Ilość w zgrzewce: 12 szt.
  • Ilość na palecie: 1344 szt.

Skład pieczarek coctailowych: pieczarki, papryka słodka, ocet, cukier, sól, woda, kwas cytrynowy, naturalne przyprawy aromatyczno – smakowe. Dzięki wysokiej jakości poszczególnych produktów pieczarki coctailowe w zalewie są wyjątkowo delikatne, jędrne i dają szerokie możliwości zastosowania. Do przygotowania produktu użyto grzybów z bazy surowcowej firmy Łabimex, od producentów będących pod nieustającą kontrolą jakościową produkcji. Daje to pewność, że produkt jest najwyższej jakości, świeży i uprawiany w odpowiednich warunkach.