Pieczarki marynowane całe - 315 ml

Pieczarki marynowane w tradycyjnej zalewie z dodatkiem marchewki i cebuli podane w 260 g opakowaniu są idealnym dodatkiem do codziennych posiłków. Dzięki zastosowaniu prostych produktów najwyższej jakości, pieczarki marynowane są smaczne i idealne dla każdego.

Pieczarki marynowane są produktem idealnym do komponowania w wielu potrawach. Podkreślają ich smak, dodają delikatności. Dzięki temu, że pieczarki są zbierane w odpowiedniej fazie wzrostu, idealnie pasują do wykonania koreczków, sałatek czy tradycyjnych dań polskich. Dodatki – marchew, cebula, tylko wzbogacają kompozycję, pozwalając na jeszcze szersze wykorzystanie pieczarek w

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 280 g
  • Masa po oddzieleniu zalewy: 170 g
  • Ilość w zgrzewce: 12 szt.
  • Ilość na palecie : 1344 szt.

Pieczarki marynowane w swoim składzie mają: pieczarki, wodę, marchew, cebulę, ocet, cukier, sól, kwasek cytrynowy, naturalne przyprawy aromatyczno-smakowe. Do przygotowania pieczarek marynowanych użyto świeżych pieczarek z pochodzących z bazy surowcowej firmy Łabimex, co jest ich niewątpliwą zaletą. Odbieranie produktów oraz sprawdzonych producentów, którzy są pod stałą kontrolą służb surowcowych, daje pewność, że pieczarki marynowane Łabimex są najwyższej jakości.