Pieczarki marynowane całe - 800 ml

Pieczarki marynowane całe o masie netto 800 g mają dodatek marchewki i cebuli, co znacznie podkreśla ich delikatny smak oraz zwiększa możliwość zastosowania w komponowaniu dań oraz uzupełnianiu codziennych posiłków. Użyta w produkcie tradycyjna zalewa podkreśla wyjątkowy smak pieczarek, potwierdzając ich najwyższą jakość.
Pieczarki, zbierane w wyznaczonej doświadczeniem fazie wzrostu, są idealne do zrobienia z nich przekąsek na przyjęcia i koreczków, użyci do sałatek czy dodania do tradycyjnych, polskich dań.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 800 g
  • Masa po oddzieleniu zalewy: 480 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość na palecie : 672 szt.

Pieczarki marynowane składają się z: pieczarek, wody, marchwi, cebuli, octu, cukru, soli, kwasku cytrynowego, naturalnych przypraw aromatyczno-smakowych dzięki czemu są wyjątkowo delikatne, jędrne i dają szerokie możliwości zastosowania. Do przygotowania pieczarek użyto świeżych grzybów pochodzących z bazy surowcowej firmy Łabimex co daje pewność, że produkt jest najwyższej jakości, świeży i uprawiany w optymalnych warunkach. Współpraca ze sprawdzonymi producentami, będącymi pod nieustającą kontrolą służb surowcowych, daje pewność, że pieczarki marynowane Łabimex są najwyższej jakości.