Pieczarki z papryką czereśniową - 500 ml

Pieczarki marynowane z papryką czereśniową o masie netto 450 g są kompozycją smakową delikatnych pieczarek i ostrej papryki czereśniowej, które nie tylko pięknie wyglądają, ale i wyjątkowo smakują. Dzięki efektowności produktu daje on możliwość szerokiego zastosowania, głównie podczas spotkań i imprez okolicznościowych, do przygotowania wyjątkowych przekąsek, koreczków czy sałatek. Pieczarki z papryką czereśniową na pewno są źródłem kulinarnych inspiracji i doświadczeń.
Pieczarki użyte w tym produkcie pochodzą z bazy produktowej firmy Łabimex. Grzyby zbierane w najodpowiedniejszym momencie, dzięki czemu przygotowane produkty są najwyższej jakości. Dodatek tradycyjnej zalewy podkreśla smaki i jędrność grzybów.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 450 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość w warstwie: 96 szt.
  • Ilość na palecie: 864 szt.

Skład pieczarek z papryką czereśniową: pieczarki, papryka czereśniowa, ocet, cukier, sól, woda, kwas cytrynowy, naturalne przyprawy aromatyczno – smakowe. Pieczarki oraz papryka dzięki wysokiej jakości i starannemu doborowi dają mieszanką z szerokimi możliwościami zastosowania. Pieczarki z papryką czereśniową są polecane przez grono zadowolonych smakoszy.