Pieczarki naturalne całe - 315 ml

Pieczarki naturalne to grzyby w lekko słonej zalewie, bez dodatków, podane w 260 g opakowaniu są doskonałym dopełnieniem codziennych posiłków. Zastosowaniu prostych produktów najwyższej jakości w naturalnej zalewie powoduje, ze pieczarki sterylizowane, całe są produktem cieszącym się niesłabnącym zainteresowaniem. Ich jędrność, soczystość i niczym niezakłócony smak są idealne do stworzenia wielu niebanalnych kombinacji w kuchni.
Pieczarki sterylizowane, całe podkreślają smak dania i dodają delikatności. Dzięki temu, że pieczarki są zbierane w odpowiedniej fazie wzrostu, idealnie pasują do wykonania koreczków, sałatek czy tradycyjnych dań polskich. Firma współpracując z lokalnymi producentami żywności posiada bowiem nieograniczone źródło pieczarek, które są najwyższej jakości i zbierane w fazie idealnie pasującej do zastosowania grzybów.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 280 g
  • Masa po oddzieleniu zalewy: 168 g
  • Ilość w zgrzewce: 12 szt.
  • Ilość na palecie : 1344 szt.

Odbieranie produktów oraz sprawdzonych producentów, którzy są pod stałą kontrolą służb surowcowych i zapisani są w bazie produktowej firmy, daje pewność, że pieczarki naturalne Łabimex są najwyższej jakości.