Pieczarki naturalne krojone - 800 ml

Pieczarki naturalne krojone w dużym opakowaniu o pojemności 800 ml i masie 770 g netto to kawałki pieczarek w lekko słonej zalewie, które doskonale sprawdzą się, jako dodatek do zup, sposób, zapiekanek, pizzy i wszędzie tam, gdzie liczy się smak, jakość oraz szybkość podania. Grzyby są lekkie, delikatne w smaku, soczyste z ograniczeniem mozolnego krojenia. Dzięki temu cieszą się uznaniem i mają swoich zwolenników.
Pieczarki naturalne sterylizowane są tak dobre, ponieważ grzyby zbierane są w najodpowiedniejszej fazie wzrostu, siekanie ujednolica wielkość kawałków a zalewa naturalne podkreśla smak świeżych grzybów. Takie rozwiązanie podoba się wielu osobom. Szczególnie ludzie zapracowani, dla których liczy się każda minuta oraz zaskoczeni niespodziewanymi gośćmi doceniają tę ofertę firmy.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 770 g
  • Masa po oddzieleniu zalewy: 420 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość na palecie : 672 szt.

Pieczarki naturalne krojone w dużym słoiku to jeden z najważniejszych produktów firmy Łabimex. Ich jakość jest wynikiem praktycznie codziennych dostaw surowca, zawsze od producentów z listy bazowej Łabimexu. Rolnicy są, bowiem od stałą kontrolą, jakości produktów, co daje możliwości tak dokładnej kontroli, jakości pieczarek.