Pieczarki z oliwkami - 315 ml

Pieczarki marynowane z oliwkami o masie netto 280 g dają szerokie pole do popisów kulinarnych dzięki wysokiej jakości produktów oraz ich wyważonemu smakowi. Używając pieczarek marynowanych z oliwkami stworzymy wyjątkowe dodatki, przekąski, koreczki itd., których długo się nie zapomni. Ponadto pieczarki z oliwkami mogą być podstawa do sałatek, dodatkiem do zup, sosów, pizzy, makaronów itd. Pieczarki z oliwkami są wyjątkowo lubianym produktem.
Pieczarki z oliwkami pochodzą z bazy surowcowej firmy Łabimex. Daje to pewność, że przygotowane produkty są najwyższej jakości. Grzyby zbierane są w odpowiednim terminie, co nie pozwala im szybko stracić turgoru, smaku i właściwości.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 280 g
  • Masa po oddzieleniu zalewy: 170 g
  • Ilość w zgrzewce: 12 szt.
  • Ilość na palecie: 1344 szt.

Skład pieczarek z oliwkami: pieczarki, oliwki ciemne, ocet, cukier, sól, woda, kwas cytrynowy, naturalne przyprawy aromatyczno – smakowe. Dzięki wysokiej jakości poszczególnych produktów pieczarki z oliwkami są delikatne, jędrne i aromatyczne a oliwki nie zatraciły swojego charakterystycznego smaku. Produkt dają szerokie możliwości zastosowania i jest szczególnie popularny do przygotowania niezapomnianych imprez.