Pieczarki z chilli - 315 ml

Pieczarki marynowane całe o masie netto 280 g z dodatkiem papryczki chilli, cebuli i marchewki są idealnym połączeniem delikatnych i łagodnych pieczarek najwyższej jakości z pikantną papryczką w doskonale wyważonej zalewie.
Pieczarki z chilli stanowią wyjątkową przekąskę czy dodatek do dań oraz wzbogacają smakiem codzienne posiłki tradycyjnej kuchni polskiej. Są idealne do zrobienia z nich przekąsek na przyjęcia i koreczków.
Dzięki zbiorom grzybów przeprowadzonym w optymalnie wyznaczonej fazie wzrostu pieczarki z chilli są wysokiej jakości produktem polecanym przez zadowolonych klientów.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 280 g
  • Masa po oddzieleniu zalewy: 165 g
  • Ilość w zgrzewce: 12 szt.
  • Ilość na palecie: 1344 szt.

Skład pieczarek marynowanych z chilli: pieczarki, papryka chilli, marchew, cebula, ocet, cukier, sól, woda, kwas cytrynowy, naturalne przyprawy aromatyczno – smakowe, dzięki czemu są wyjątkowo delikatne, jędrne i dają szerokie możliwości zastosowania. Do przygotowania pieczarek użyto grzybów z bazy surowcowej firmy Łabimex. Daje to pewność, że produkt jest najwyższej jakości, świeży i uprawiany w najlepszych warunkach.