Kiełbasa domowa – 346g

Kiełbasa domowa o pojemności 280 g to propozycją dla osób ceniących sobie wyjątkowo skomponowane dania, które są smaczne, szybkie i ekonomiczne w przygotowaniu oraz wykonane są według tradycyjnych przepisów kuchni polskiej.
Kiełbasa domowa to danie o zdecydowanym, ale delikatnym smaku, które idealnie pasuje do podania na kanapkach np. z ogórkami kanapkowymi. Dzięki kiełbasie domowej nie tylko będziemy delektować się domowymi specjałami, ale również dostarczymy organizmowi odpowiednich ilości kalorii, co jest szczególnie ważne jesienią, zimą i wiosną, a więc przez większość czasu w roku. To spowoduje utrzymanie organizmu w dobrym stanie.
Przy produkcji kiełbasy domowej zastosowano wysokiej jakości produkty dzięki czemu uzyskano produkt, do którego z przyjemnością się wraca.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 280 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość na palecie:  1120 szt.

Kiełbasa domowa przygotowana jest z produktów pochodzących od lokalnych rolników, którzy są w bazie produktowej firmy. Producenci podlegają kontrolom jakości wytwarzanych produktów dzięki czemu mamy pewność otrzymania wysokiej jakości produktu końcowego.
Kiełbasa domowa jest to szczególnie ważna dla osób ciężko pracujących gdyż to właśnie im potrzebna jest odpowiednia ilość kalorii. Oczywiście każdy znajdzie w kiełbasie domowej odpowiednie składniki pokarmowe.
Kiełbasa domowa ma 2 letni termin trwałości.