Łopatka wieprzowa – 346 g

Łopatka wieprzowa o pojemności 300g netto jest produktem mięsnym, przeznaczonym do przygotowania smacznych i sycących kanapek. Łopatka wieprzowa została skomponowana w oparciu o tradycyjne przepisy, przygotowana z wysokiej jakości składników - 71 % mięsa, świeżych, polskich ziół oraz przypraw, które sprawiają, że jedząc łopatkę wieprzową zatracamy się w dobrze skomponowanym smaku i aromatach.
Łopatka wieprzowa to danie opracowane dla osób, które cenią smaczne, szybkie i wyjątkowe jedzenie. Dlatego propozycja ta została przygotowana z niezwykłą starannością, według tradycyjnych receptur i z wysokiej, jakości składników dostarczanych przez wielkopolskich rolników, którzy należą do bazy produktowej firmy. Dzięki temu uzyskano produkt niezapomniany i wybijający się na runku dań gotowych.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 500 g
  • Ilość w zgrzewce: 6 szt.
  • Ilość na palecie: 864 szt.

Łopatka wieprzowa jest idealną bazą do przygotowania wyjątkowych kanapek i przekąsek. Dzięki starannemu wykonaniu dostarcza odpowiednią ilość białka, kalorii i innych związków, niezbędnych do zaspokojenia głodu czy wydajnej pracy. Jest polecana wszystkim, głównie osobom o dużym wydatku energetycznym i podwyższonych potrzebach żywieniowych. Zasmakuje również dzieciom, dzięki wysokiej zawartości mięsa oraz delikatnemu smakowi.
Łopatka wieprzowa ma 2 letni termin trwałości.