Smarowidło mięsne – 160 g

Smarowidło mięsne o pojemności 160 g to produkt, którego receptura oparta jest na tradycyjnym przepisie a idealnym smak i aromat oparty jest na wysokiej jakości mielonce mięsnej z tłuszczem wieprzowym i boczkiem wędzonym, z dodatkiem odpowiednio dobranych przypraw. Smarowidło mięsne to produkt, który daje spożywającym dużego zastrzyku energii. Smarowidło jest więc polecane szczególnie po dużym wysiłku fizycznym czy wytężonej pracy.
Smarowidło mięsne idealnie skomponuje się takimi dodatkami jak ogórki kanapkowe, w podaniu na świeżym pieczywie, tworząc idealną kanapkę do pracy, szkoły czy na przykład, na pieszą wycieczkę.
Jedząc smarowidło mięsne można powrócić myślami do tradycyjnych smaków, wyjątkowo szybko zregenerować siły odpowiednio kaloryczną potrawą i dodać zwykłej kanapce nieprzeciętnego smaku.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 160 g
  • Ilość w zgrzewce: 6 szt.
  • Ilość na palecie: 864 szt.

Smarowidło mięsne przygotowane jest ze świeżych produktów, które zawsze dostarczane są przez lokalnych rolników z Wielkopolski, z bazy produktowej firmy. To daje pewność, otrzymania wysokiej jakości produktu.
Smarowidło mięsne ma 2 letni termin trwałości.