Łagodny sok pomidorowy – 330 ml

Łagodny sok pomidorowy o pojemności 330 ml to doskonały, 100% sok wyciskany z polskich pomidorów pochodzących z serca Kujaw. Jego łagodny, tradycyjny smak zachęca do częstego sięgania po poręczne butelki, w których jest serwowany.
Łagodny sok pomidorowy jest kwintesencją zdrowego napoju, który wspomaga gospodarkę wodno-elektrolitową, jest najlepszym napojem energetycznym i izotonicznym oraz naturalnym antybiotykiem. Sok pomidorowy wspomaga budowę mięśni i zmniejsza skutki stresu. Również pomaga spalać tłuszcze oraz jest dietetyczny. Poza tym drogocenne mikroelementy i witaminy są szczególnie dobrze przyswajalne w soku pomidorowym. Warto, więc sięgać po łagodny sok pomidorowy.
Łagodny sok pomidorowy polecany jest wszystkim, dla których dbanie o zdrowie jest szczególnie ważne. Mogą go pić zarówno dzieci, zachęcone łagodnym smakiem naturalnych warzyw, sportowcy uzupełniający płyny podczas treningów czy pracownicy, dla których dobry stan fizyczny i psychiczny jest szczególnie ważny. Łagodny sok pomidorowy jest idealny podczas upałów, nawadniając organizm, ale również zimą, dodając mu energii i odporności.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 330 ml
  • Ilość w zgrzewce: 12 szt.
  • Ilość na palecie: 1512 szt.

Łagodny sok pomidorowy przygotowany jest z polskich, soczystych, jędrnych pomidorów. To daje pewność, że sok jest wysokiej jakości i posiada wszystkie właściwości dobrze przygotowanego napoju warzywnego.

UWAGA:

  • Sok pasteryzowany
  • Bez konserwantów
  • Z naturalnym błonnikiem