Zupa fasolowa z boczkiem i kiełbasą 720 ml

Zupa fasolowa z boczkiem i kiełbasą to gotowe danie do spożycia bezpośrednio po podgrzaniu. Zupa, dzięki dodatkowi wysokiej jakości boczku oraz kiełbasy ma niespotykany aromat, charakteryzuje się dobranymi smakami i odpowiednią wartością kaloryczną oraz odżywczą.
Zupa fasolowa z boczkiem i kiełbasą składa się z fasoli, ziemniaków, świeżych warzyw: cebuli, marchwi, selera, pietruszki oraz boczku, kiełbasy i przypraw. Daje to danie smaczne i polecane każdemu, kto chce zjeść zupę przygotowaną na podstawie sprawdzonego przepisu. Zupa fasolowa jest idealna dla osób zapracowanych ale niechcących rezygnować z przysmaków tradycyjnej kuchni domowej. Sprawdzi się na biwakach czy podczas spotkań ze znajomymi.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 680 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt
  • Ilość na palecie : 768 szt

Zupa fasolowa z boczkiem i kiełbasą to produkt gotowany ze składników dostarczanych przez lokalnych rolników. Wszystko jest zatem świeże, wysokiej i sprawdzonej, podczas kontroli, jakości. Producenci należą bowiem do bazy surowcowej firmy, dzięki czemu wiemy, że dostarczają tylko wysokiej jakości produkty.
Zupa fasolowa z boczkiem i kiełbasą ma 2 letni termin trwałości.