Zupa grochówka na wędzonce z boczkiem i kiełbasą 720 ml

Zupa grochówka na wędzonce z boczkiem i kiełbasą to aromatyczna, wybitnie mięsna zupa gotowa do podania zaraz po podgrzaniu.  Dzięki boczkowi, wędzonce oraz kiełbasie ma wyjątkowy aromat, smak i odpowiednią kaloryczność, szczególnie istotną jesienią, zimą i w chłodniejsze dni, dla osób pracujących i z dużym wysiłkiem fizycznym.
Zupa grochówka na wędzonce z boczkiem i kiełbasą składa się z grochu żółtego w połówkach, ziemniaków, świeżych warzyw: cebuli, marchwi, selera, pietruszki oraz wędzonki, boczku i kiełbasy oraz naturalnych przypraw, z dużym udziałem pieprzu i majeranku. Daje to danie smaczne, godne polecane każdemu, kto chce zjeść zupę przygotowaną na podstawie sprawdzonego przepisu domowej kuchni polskiej.
Produkt jest przygotowany z myślą o smakoszach domowych obiadów, którzy, na co dzień są zabiegani, zapracowani i stronią od długo godzinnego gotowania. Grochówka spotka się z uznaniem na biwakach, rajdach czy ogniskach, gdzie zapewni dawkę kalorii wzmacniających, związków odżywczych i niezapomnianego smaku.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 680 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt
  • Ilość na palecie : 768 szt

Zupa grochówka na wędzonce z boczkiem i kiełbasą to produkt przygotowany ze składników dostarczanych przez lokalnych rolników. Wszystko jest, zatem świeże, wysokiej i sprawdzonej, podczas kontroli, jakości. Producenci należą, bowiem do bazy surowcowej firmy, dzięki czemu wiemy, że dostarczają tylko wysokiej jakości produkty.
Zupa grochówka na wędzonce z boczkiem i kiełbasą ma 2 letni termin trwałości.