Zupa gulaszowa z wieprzowiną 720 ml

Zupa gulaszowa z wieprzowiną jest daniem gotowym do podania bezpośrednio po podgrzaniu. Nie wymaga długiego gotowania. Można jedynie doprawić ją do smaku, choć postaraliśmy się, aby zachować odpowiednią pikanterię zupy, zgodnie ze znanymi przepisami, które są tu używane. Zupa jest rozgrzewająca, idealna na jesień, zimę i chłodniejsze dni oraz dla osób z dużym wysiłkiem fizycznym i pracujących, głównie na zewnątrz.
Zupa gulaszowa przygotowana jest z mięsa wieprzowego, ziemniaków, świeżych warzyw: cebuli, marchwi, selera, pietruszki, papryki czerwonej i przypraw, ze znacznym udziałem pieprzu i majeranku. Daje to smaczne i godne polecane każdemu danie.
Produkt jest przygotowany z myślą o smakoszach, głównie domowych obiadów. Zasmakuje osobom zabieganym, którzy, którzy nie chcą rezygnować z domowych obiadów, sprawdzi się na biwakach, rajdach i wszędzie tam, gdzie liczy się siła i energia.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 680 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt
  • Ilość na palecie : 768 szt

Zupa gulaszowa z wieprzowiną to produkt przygotowany bez konserwantów . Poszczególnie składniki dostarczane są przez lokalnych rolników, należących do bazy produktowej firmy. Wszystko jest świeże, wysokiej i sprawdzonej, podczas kontroli, jakości.
Zupa gulaszowa z wieprzowiną ma 2 letni termin trwałości.