Zupa pomidorowa z mięsem i ryżem 540 ml

Zupa pomidorowa z mięsem i ryżem to gotowy posiłek wymagający jedynie podgrzania. Przygotowany jest z mięsa drobiowego, ryżu białego, warzyw: marchwi, pietruszki, selera, cebuli oraz koncentratu pomidorowego, mąki pszennej i przypraw naturalnych. Do skomponowania pomidorówki nie użyto konserwantów a przyprawy dawkowane są w sposób umożliwiający ewentualne doprawienie zupy według własnego gustu.
Zupa rozgrzewa i dodaje energii. Jest idealna na jesień, zimę i chłodniejsze dni, również dla osób z dużym wysiłkiem fizycznym i pracujących, głównie na zewnątrz. Pomidorówka dedykowana jest również osobom zapracowanym, które jednak cenią domowe obiady i smaku z dzieciństwa. Zupa pomidorowa z mięsem i ryżem powstała, bowiem na bazie produktów od lokalnych rolników, w oparciu o znany i sprawdzony przepis tradycyjnej kuchni polskiej. Z takiej mieszanki przygotowane są jedynie wysokiej jakości produkty.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 510 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość na palecie: 960 szt.

Zupa pomidorowa z mięsem i ryżem to produkt skomponowany ze składników dostarczane są przez lokalnych rolników, zazwyczaj z Wielkopolski, należących do bazy produktowej firmy. Wszystko jest świeże, wysokiej i sprawdzonej, podczas kontroli, jakości. To widać już od pierwszego kęsa obiadu.Zupa pomidorowa ma 2 letni termin trwałości