Zupa żurek z kiełbasą 540 ml

Zupa żurek z kiełbasą to posiłek wymagający jedynie podgrzania i podania z ziemniakami, jajkiem czy pieczywem. Przygotowany z warzyw: marchwi, pietruszki, selera, cebuli oraz kiełbasy, mąki pszennej i przypraw naturalnych, w połączeniu z zakwasem żurku. Do przygotowania żurku nie użyto konserwantów. Przyprawy dozowano w sposób umożliwiający doprawienie zupy według własnego gustu.
Żurek jest zupą rozgrzewającą, pełną energii i kalorii istotnych dla osób ciężko pracujących, głównie na zewnątrz jesienią, zimą i a chłodniejsze dni. Żurek został przygotowany również z myślą o osobach, które są zapracowane a jednocześnie cenią domowe obiady. Zupa żurek z kiełbasą powstała na bazie produktów od lokalnych rolników i w oparciu o znany i sprawdzony przepis tradycyjnej kuchni polskiej. Daje to zapowiedź wyjątkowego produktu, który wciąż zyskuje w oczach konsumentów.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 510 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość na palecie: 960 szt.

Zupa żurek z kiełbasą to produkt zrobiony ze składników dostarczane są przez lokalnych rolników, zazwyczaj z Wielkopolski, którzy należą do bazy produktowej firmy, gdzie przeprowadzane są ścisłe kontrole w celu wychwycenia jakichkolwiek nieprawidłowości. Dlatego mamy pewność, że wszystko jest świeże, wysokiej i sprawdzonej jakości.
Zupa żurek z kiełbasą ma 2 letni termin trwałości.